„Výsledek hovoří za vše. Domácím jsme usnadnili cestu k vítězství a naši ostudné prohře,“ konstatoval trenér Petr Šafránek.

„Možná urazím mnohé žákovské týmy, ale naše hra připomínala začínající žáčky, kde každý útočí a nikomu se nechce bránit. Navíc žádné dodržování taktiky, odpovědnost, bojovnost, nic z toho, co musí hrát tým, který je dlouhodobě oslaben a jehož kvalita nemá v řadě věcí parametry soutěže, kterou hraje A tak se mužstvu podařilo alespoň na čas mi vzít chuť do fotbalu,“ dodal nazlobený Šafránek.

„Jinak zápas začali domácí opatrně s náznakem šancí. My jsme naopak šli v úvodu zápasu dvakrát sami na branku, nedali jsme a následně jsme špatně řešili další možnosti ohrozit domácí branku.Ve dvacáté minutě jsme místo branky, kterou mohl dát hlavou náš obránce, nejenom že jsme nedali, ale i o tohoto obránce jsme přišli, jelikož se zranil a pozdější vyšetření ukázalo, že má zlomenou ruku. Takže přeji brzké uzdravení, v tomto případě jde fotbal stranou. Pak přišla proměněná penalta domácích a další dvě rychlé branky a bylo po zápase,“ dodal Petr Šafránek.

Branka: 47. D. Siruček. Poločas: 6:0.

Plaňany: Arnold – Yakhnov (20. Málek), Konůpek, Nevdashov, Sapezhko – Nedvědil, P. Siruček, Motrunich, Hanzálek – Klucska, D. Siruček.


Načítám tabulku ...