„Byl to bojovný zápas. Domácí nastoupili s mladým běhavým týmem a bylo patrné, že jsou na nás připravení. Během úvodního poločasu tak nebylo k vidění moc šancí. Domácí nás ohrozit nedokázali a my měli asi dvě pološance, které brankou také neskončily,“ zhodnotil první poločas velimský trenér Zdeněk Šmejkal.

„Po změně stran nás soupeř začal přehrávat. My si však dokázali pomoci standardní situací, ze které se prosadil Petrů a poslal nás do vedení. Domácí sice opět přidali a zatlačili nás, ale výraznější šanci si vypracovat nedokázali,“ podotkl velimský kouč.

„Bojovný zápas byl chvilkami zbytečně nervózní a vyhecovaný, protože v našem kádru je několik bývalých hráčů Vlašimi, kteří se chtěli ukázat. A stejně tak se chtěli předvést i domácí proti nim. Remízový zápas tak rozhodla jediná branka, která nám zajistila tři body. Takže na naší straně vládne určitě spokojenost,“ zakončil Šmejkal.

Branka: 64. Petrů. Poločas: 0:0.

Velim: Drápela – Kedršt, Petrů, Hartig, Martikán – Jansta (88. Kopáček), Víšek, Vocel, Kukal (60. Kasal) – Jícha, Dudek.