„Hrál se zajímavý zápas, který měl svou kvalitu, a kde zaslouženě vyhrál favorit, kterému se zatím nemůže náš mladý tým vyrovnat. Porážka je ale pro nás nepříjemně vysoká. O konečném výsledku zkušený soupeř rozhodl v závěru zápasu, kdy trestal naši již hodně otevřenou hru,“ přiznal trenér Petr Šafránek.

Pečky držely v první půli s favoritem krok. Prohrávaly pouze o gól. Po změně stran inkasovaly ještě třikrát.

„První poločas byl z naší strany velmi dobrý, dokázali jsme organizovaně bránit střed hřiště a těžili jsme z rychlosti našich útočníků. Bohužel jsme opět nedokázali žádný z našich útoku zakončit brankou, a to se pak těžko získávají body. V poločase jsme prohrávali o gól a zápas byl stále otevřený. Po druhé brance jsme museli hrát na větší riziko a soupeři jsme dávali víc prostoru pro jeho hru, a to rozhodlo. Do 80. minuty jsme měli řadu pološancí, ale nedokázali jsme trefit branku. Soupeř měl samozřejmě také šance, a v tom byl zápas určitě zajímavý,“ podotkl Šafránek.

Ten se zlobil na výkon ženy v „černém“.

„Vždy rád pochválím i kvalitní výkon rozhodčích.Tentokrát si pochvalu určitě nezaslouží asistentka rozhodčího Tereza Holakovská, která při posuzování některých důležitých momentů neměla stejný metr,“ zlobil se pečecký trenér.

Branky: 12. a 85. Auer, 57. Kučera, 82. Svoboda. Poločas: 0:1.
Pečky: Cihlář – Macháček, Modrovič, Holub, Richter – Mužík (63. L. Novák), Křivský, M. Novák, Lindner, Jedlička – Růžička (60. Konůpek).