1. Jak jste spokojený se zimní přípravou a co bylo její náplní?

2. K jakým hráčským změnám u vás došlo?

3. Jaké cíle si dáváte do jarní části?

4. Co říkáte na svého prvního soupeře?

Pečky (12. místo, 14 bodů)

trenér Petr Šafránek

1. V zimní přípravě naběhali kluci jako tradičně dost kilometrů, ale na druhou stranu jsme odehráli i dost přípravných zápasů, především v Praze s kvalitními soupeři. Tradičně jezdíme na zimní soustředění, které se opět vydařilo. Se zimní přípravou jsem spokojený. Samozřejmě ne vše bylo ideální, občas nás brzdilo časové zaneprázdnění některých hráčů i nemoci.

2. V našem kádru pro jarní část bude na vlastní žádost chybět brankař Cihlář. Naopak přichází brankař Kopecký a do pole Pikner.

3. Cíl máme jediný, a to udržení se v soutěži.

4. První zápas jedeme do Pátku, který má velmi zkušené mužstvo a tak to bude souboj zkušenosti proti mládí. Vyhraje zřejmě ten, kdo dokáže využít svých předností.

Liblice (13. místo, 13 bodů)

trenér Petr Samek

1. S přípravou jsme začali koncem ledna, trénovali jsme dvakrát v týdnu v hale a na umělce. Sehráli jsme čtyři přípravné zápasy, třikrát jsme vyhráli a jednou prohráli. S přípravou jsme tedy spokojení.

2. Náš tým posílil Vostrovský z Kozojed, Bázlik z Českého Brodu, Grůša z Prahy. Další posily jsou v jednání. Nikdo nás neopustil.

3. Vzhledem k našemu postavení v tabulce nikoho nepřekvapí, že cílem je záchrana v soutěži a pokusit se hrát hezký fotbal pro diváky.

4. Naším prvním soupeřem je Loučeň. Čeká nás těžký a zkušený soupeř, ale my se ho budeme snažit stejně porazit a získat tři cenné body.