„Druhé derby v řadě jsme výsledkově zvládli a získali tak další důležité tři body,“ uvedl trenér Jiří Ptáček.

„Vstup do utkání se nám opět povedl na výbornou, kdy jsme po centrech ze strany a následných zakončeních vedli už ve dvanácté minutě o dva góly. Pak jsme ale zbytečně zvolnili tempo a pustili do hry i domácí. V závěru poločasu jsme opět přidali a výsledkem toho byla gólová šance, kterou stejně jako střelu zpoza vápna zlikvidoval domácí brankář. Další střela z dálky pak skončila na brankové konstrukci,“ podotkl Ptáček.

„Na začátku druhé půle nejprve domácí snížili po standardní situaci a následné střele po odrazu. Chvíli na to jsme přidali další gól z rychlého brejku a měli i několik slibných momentů, které jsme ale nedokázali dotáhnout do šance. Domácí naopak hrozili z dlouhých nakopávaných míčů za obranu. Po jednom takovém vstřelili ke konci zápasu kontaktní branku. Závěrečný nápor jsme zvládli a dotáhli tak zápas do vítězného konce,“ oddechl si Jiří Ptáček.

Branky: 54. Mikeš, 80. Vlasák – 10. Bečvařík, 12. Vocel, 61. Němec. Poločas: 0:2.

Velim B: Svoboda – Jelínek, Vokřál, J. Vlk, O. Kosina – Němec (76. L. Vlk), Bečvařík, Šindelář (66. Foršt), Kmoch (90. Hrabal) – Kasal, Vocel (75. Pena).


Načítám tabulku ...