Kutná Hora – Velim 1:0

„Na zápas jsme se těšili a jsem moc rád, že jsme ho dokázali vyhrát,“ radoval se kutnohorský útočník Libor Křelina, jenž strávil několik sezon i v dresu Velimi. „Zejména pro nás starší hráče jsou tyto zápasy velice prestižní,“ přidal forvard Sparty. „Znali jsme sílu soupeře a k tomu trenéři zvolili taktiku, která se dařila plnit. Na zápas také dorazilo i velké množství diváků, kterým se musel zápas líbit. Plno osobních soubojů, emoce, šance na obou stranách a trochu i štěstí na naší straně,“ přiznal Křelina. „Jedinou kaňkou utkání bylo zranění jednoho z hostí (Korenc – poranění ruky) a následný odvoz sanitkou. Za cely tým Kutné Hory přejeme brzké uzdravení,“ sportovně popřál Libor Křelina.

„Neproměňujeme šance. Měli jsme několik příležitostí, ale trápí nás koncovka,“ litoval hostující fotbalista Lukáš Šindelář, který působil také v Kutné Hoře. Zápas pro něj ale podle jeho slov nijak speciální nebyl. „To vůbec ne. Potřebovali jsme vyhrát, ale trápíme se,“ přiznal středopolař Velimi. „První poločas nebyl z naší strany nic moc, ve druhém jsme byli jasně lepší, ale nic jsme nedali. Soupeř měl jednu střelu na bránu a bere tři body,“ dodal Šindelář.

Branky: 41. Pleva. Poločas: 1:0.

Kutná Hora: Malý – Wolf (62. Němec), Franc, Strnad, Honc (79. Šámal), Křelina (53. Cimr), Nekvinda, Čičatka, Exner, Pleva, Piskač.

Velim: Drápela – Petrů, Náděje, Čapek, Korenc (33. Němec), Michálek, Šindelář (85. Kasal), Jícha, Koděra, Kosina (46. Dudek), Vácha.


Načítám tabulku ...