„Do Tuchlovic jsme zajížděli bez obou krajních beků Martikána s Kedrštem. Do sestavy se po zranění vrátil Vocel a po dovolené Hartig. Od první do poslední minuty to bylo ale o zahazování našich tisíciprocentních šancí. Takže místo poklidného vedení to byl boj,“ uvedl vedoucí Velimi Martin Nedbal.

„Vstup do druhého poločasu se nesl ve stejném duchu. Dokázali jsme si vypracovat dostatek příležitostí ke skórování, ale dál pokračovali v zahazování vyložených šancí. Netrefili jsme ani prázdnou branku z malého vápna. Za to přišel trest,“ podotkl Martin Nedbal.

Nejpodstatnější okamžiky nabídlo posledních patnáct minut.

Na vedení posvítil domácí Hafenrichter, jemuž nesedl centr a do malého vápna hostů tak spadla z jeho kopačky „svíce“, kterou si mezi velimskými stopery a brankářem Dejmkem našel Procházka a neatakován poslal míč hlavou do sítě.

Hned po rozehrávce mohlo být vyrovnáno, ale Hruška po pobídce Jíchy netrefil z malého vápna branku. Velim se vyrovnání přece jen dočkala. Vocelův centr našel hlavu Jíchy a ten srovnal.

Nerozhodný stav ovšem vydržel jen pět minut. Vocel chtěl po souboji odkopnout míč do bezpečí, ale smolně trefil pouze Bečvaříka, od kterého se míč odrazil do prostoru, kde se nacházel domácí Kubů. Jeho pohotová střela vnější „šajtlí“ z dvaceti metrů skončila po odskoku za zády marně se natahujícího velimského brankáře.

„Byl to zápas, který se neměl prohrát, ale stalo se. Celý zápas to bylo jen o našem trestuhodném zahazování šancí. Teď se musíme připravit na domácí zápas s Dobrovicí a chtít jít všichni vyhrát, ne jen si někteří jít zahrát,“ dodal Nedbal.

Branky: 76. Procházka, 86. Kubů – 80. Jícha. Poločas: 0:0.

Velim: Dejmek – Bečvařík, Petrů, Hartig, Víšek – Jansta (79. Kopáček), Hruška, Vocel, Záhora – Kukal (73. Kasal), Jícha.