„Do zápasu jsme nastupovali pouze v jedenácti hráčích, a tedy bez možnosti střídání a s vědomím jistého prvního místa v tabulce. Tento fakt se zejména v prvním poločase na nás podepsal a poločasové skóre 0:1 v náš neprospěch bylo ještě milosrdné. Celý první poločas byl v našem podání ve znamení mistrovské kocoviny. Domácí nás přehrávali hlavně v osobních soubojích. V přestávce jsme si řekli, že si zápas v krásném prostředí milovického stadionu užijeme, jelikož je pro nás odměnou za celou sezonu, ale bez bojovnosti a stoprocentního nasazení to nepůjde,“ uvedl hrající trenér Býchor v tomto utkání Zdeněk Jirkovský.

„Výsledkem bylo brzké vyrovnání po změně stran, když se po krásné střele z 30 metrů prosadil náš kanonýr Adam Vyhnánek. Po neubráněném rohovém kopu jsme sice opět rychle prohrávali, ale vyrovnání vzápětí hlavou zařídil Radek Pelikán, když uplatnil své výškové parametry. Domácí po mé hrubce opět odskočili na 3:2 a zdálo se být o výsledku rozhodnuto. Ovšem proti byl náš kapitán v tomto zápase Ondra Heres, který ačkoliv povoláním brankář, korunoval svůj výborný výkon v útoku vyrovnávací brankou na konečných 3:3. To, že jsme v zápase dokázali třikrát vyrovnat, svědčí o naší morálce a výborném kolektivu, který nás dovedl na první místo v letošní sezoně,“ pochvaloval si Zdeněk Jirkovský.

„Remízu musíme přijmout, jelikož jsme i přes neúplnou sestavu narazili na tým, jehož umístění v tabulce neodpovídá jeho kvalitám. Doufám, že Milovice jsou již zachráněné, jelikož si záchranu vybojovaly na hřišti a jejich areál včetně hráčů a fanoušků si setrvání v I. B třídě zaslouží! Pevně věřím, že domácí mohou záchranu slavit o tomto víkendu na festivalu Votvírák, my se musíme důkladně připravit na mistrovské oslavy, které naplno propuknou příští sobotu. Tímto zvu všechny příznivce býchorské kopané na velký mejdan,“ dodal Zdeněk Jirkovský.

Branky: 15. a 66. Dlouhý, 57. Tangl – 53. A. Vyhnánek, 61. Pelikán, 77. Heres. Poločas: 1:0.

Býchory: Holý – J. Vyhnánek, Chlumský, .Jirkovský, Kulich – A. Chvalovský, M. Kedršt, A. Vyhnánek, Jehlička – Pelikán, Heres.


Načítám tabulku ...