S předstihem jste si zajistili druhé místo v tabulce a tím i postup do divize. Asi budete sezonu hodnotit jen pozitivně, že?

Lhal bych, kdybych řekl že ne. Upřímně jsem více než nadšený. Umístění v tabulce je pro nás celkově i malý zázrak a jarní tažení velký úspěch. Našli jsme pouze jediného přemožitele. Takže ano, hodnocení musí být jen pozitivní. Ale pozor, je potřeba pracovat dál a nezpychnout. Moje práce v Poříčanech ještě neskončila a chceme se posouvat a zachovat partu a nadšení lidí co pro fotbal dělají.

Jaké byly oslavy postupu? Popište fanouškům, jak vypadají oslavy postupu v Poříčanech?

Oslavy a celkově zakončení sezony bylo nádherné. Nechali jsme si udělat společná trička. Po posledním zápase jsme měli prasátko na grilu a společné posezení. Alkohol, hlavně vodka, tekl proudem až do ranních hodin. A věřte, že chlapci zato umí vzít. Ještě bude následovat společná dovolená s klukama na chatě v Kořenově. A jak je zvykem v Poříčanech, bude to velké.

Vy jste hodně náročný na své hráče. Najde se tedy něco, co vás v úspěšné sezoně rozzlobilo nebo zklamalo?

Ano, je o mně známo, že jsem náročný a někdy až moc. Jediná věc, která mě zklamala, je velká marodka týmu a možná prohrané finále SKFS poháru. Jinak jsem ze sezony samozřejmě nadšený.

Co bylo nejsilnější stránkou poříčanského celku?

Týmovost, parta a bojovnost.

O co nebo o koho se mohl tým opřít, když se mu nedařilo?

V prvé řadě o fanoušky, kteří chodí ve velkém. A o zkušené a starší hráče, kteří dělali kabinu po celý rok.

Už je nyní zcela jisté, že budete hrát divizi?

Myslím, že spoustu lidí překvapíme, ale divizi hrát nebudeme. Zůstaneme v kraji.

Sezona sice sotva skončila, ale přesto: už máte představu o posilách a složení mužstva na další sezonu?

Posily jsem řešil v podstatě už během sezony. Mělo by náš tým doplnit a posílit několik hráčů - gólman Dittrich, hráči Černý, Jelínek, Janko, Motrunich.

Určitě si budete chtít po náročné sezoně od fotbalu odpočinout. Jak bude vaše dovolená vypadat?

V úterý jsme byli s klukama z práce v Lipsku na EURU, následně od čtvrtka do neděle jedeme na chatu do Kořenova. A v neděli odlétám s manželkou na Sardinii.


Načítám tabulku ...