„Po dvou vítězných domácích zápasech jsme odjížděli do Sadské s cílem bodovat, což se nám nakonec podařilo, i když uhraný bod za remízu má nakonec lehce trpkou příchuť,“ uvedl vedoucí mužstva Zdeněk Jirkovský.

„Znali jsme silné stránky soupeře, přesto jsme ale na domácí chtěli od začátku vlétnout, ale bohužel na rozdíl od předchozích zápasů se nám tentokrát nepodařilo svou šanci v úvodu zápasu proměnit, když Lev neproměnil samostatný nájezd. Zápas neměl příliš vysokou úroveň, k vidění byla spousta nepřesností na obou stranách, zejména pak v předfinální fázi,“ podotkl Jirkovský.

„Když už se zápas pomalu chýlil k bezbrankové remíze, tak se nám podařilo v 90. minutě brankou Adama Vyhnánka skórovat. Bohužel, ihned po rozehrávce si domácí zvládli vytvořit dvě příležitosti. Tu první se nám ještě podařilo přečkat, ale posledním nákopem z poloviny hřiště, kdy jsme se zbytečně zatáhli do svého pokutového území, jsme propadli v souboji a domácí hráč nechytatelnou střelou prostřelil Herese. Zápas tak skončil zřejmě spravedlivou dělbou bodů, jelikož my jsme nezopakovali výkon z prvních dvou domácích zápasů. Musíme se z chyb poučit a zvládnout hned další domácí zápas. Každopádně se sedmi body po třech odehraných kolech jsme samozřejmě spokojeni,“ dodal Zdeněk Jirkovský.

Branky: 90. Jech – 90. A. Vyhnánek. ČK: 68. Svoboda – 82. Křivský. Poločas: 0:0.

Býchory: Heres – Křivský, Chlumský, Teplý, Šíma – J. Vyhnánek, Jehlička, A. Vyhnánek, Kulich – Lev, A. Chvalovský (57. Nesládek).