„Hned v prvním kole jsme narazili na jeden z nejkvalitnějších týmů soutěže. Za normálních okolností bychom remízu brali, ale s ohledem na vývoj utkání je pro nás bod nakonec málo,“ přiznal trenér Jiří Ptáček.

„Hosté byli v úvodu zápasu o něco aktivnější a hned v osmé minutě šli po střele zpoza vápna do vedení. O dvě minuty později jsme vyrovnali po rohovém kopu a zakončení na přední tyč. Hned v další minutě vyrazil hostující brankář střelu zpoza vápna a následná dorážka skončila těsně vedle branky,“ poznamenal Ptáček.

„Druhý poločas byl herně vyrovnaný až do chvíle vyloučení hostujícího hráče, který se po ošetření bez pokynu rozhodčího vrátil zpět na hřiště, za což viděl druhou žlutou kartu. V následující početní převaze jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, ale rozhodující gól se nám bohužel nepodařilo vstřelit. Hostující brankář předvedl dva skvělé zákroky, kdy vyrazil míč doslova na brankové čáře, další střela ve vápně a z hranice vápna skončily nad brankou a v nastavení se pak zakončení hlavou po rohovém kopu odrazilo od horní týče do tyče a pak ven z branky. Předvedli jsme velmi dobrý výkon, ale důležité tři body se nám nepodařilo získat,“ posteskl si Jiří Ptáček.

Branky: 10. Vocel – 8. Šoufek. ČK: 65. Vobořil (MK). Poločas: 1:1.

Velim B: Svoboda – Vokřál (66. Jelínek), Hrabal, J. Vlk, O. Kosina – Kmoch, Bečvařík, Martikán, Němec (83. Foršt) – Vocel, Nejedlý.


Načítám tabulku ...