„První půlhodinu utkání jsme byli lepší. Konečně jsme hráli i v útoku a přicházely šance. Za náš soustředěný výkon jsme byli odměněni penaltou, kterou Hrstka proměnil. Po ní přišel z naší strany útlum a do hry se začal dostávat soupeř. Zatlačil nás a hrozil, ale je třeba pochválit naši obranu, která fungovala precizně a do ničeho ho nepustila,“ byl s výhradami spokojen trenér Petr Samek.

Ilustrační foto.
Rezerva Českého Brodu přivezla tři body z Komárova

Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal s náznaky šancí.

„Nemůžu říct, že bychom soupeře pustili do nějaké vážnější šance. Naopak byli jsme to my, kdo se dočkal branky. Po centrovaném míči si hosté vstřelili vlastní branku, což pro nás byla pojistka,“ oddechl si Petr Samek.

„Konečně jsme zaslouženě vyhráli. Soupeř ještě v samém závěru neproměnil penaltu, takže to bylo i s bonusovým čistým kontem a z toho mám taky radost. Kluky je třeba opět za předvedený výkon pochválit,“ dodal spokojený liblický lodivod.

Branky: 30. Hrstka z PK, 76. Andrle vlastní. Poločas: 1:0.

Liblice: Matoušek – Kliment, Doležal, Pop (5. Vosecký), F. Řípa – Pačes (89. Hrdinka), Nývlt, Schovanec (72. J. Nouzák), Vostrovský (77. Borovička) – Bázlík, Hrstka (86. Svoboda).

Ilustrační foto.
Kolín zaspal úvod a pak už manko nedohnal. První duel nové sezony ztratil