„V Hlízově jsme přežili několik šancí domácích a bohužel jsme inkasovali ze situace, která snad ani šancí nebyla. Domácí hrozili především z rohů a standardních situací. K mému údivu nás ale nepřehrávali. Je mi jasné, že to bylo poslední utkání a ani my se neprezentovali skvělým výkonem, hrálo se na půl plynu, i vzhledem k počasí. My jsme museli v sestavě trochu improvizovat a tak do pole musel i brankář béčka,“ uvedl trenér Petr Samek.

„Hlízovu gratulujeme k zaslouženému postupu, je znát, že má nejlepší kádr v soutěži,“ připomněl kvalitu domácího celku Petr Samek.

Liblice se v soutěži s předstihem udržela, což její trenér kvitoval.

„Závěrem všem klukům děkuji za celou sezonu. Prospěl nám návrat Bázlíka, který v naší hře dělal v jarní části nadstandard. Stejně jako vyrovnané výkony Matouška v brance. Defenzivu zase tužil Pop a další hráči přispěli svým výkonem k záchraně. Ještě bych chtěl touto cestou poděkovat Pavlu Sochorovi, který u nás odvedl kus práce a pro příští sezonu se rozhodl změnit dres,“ zakončil děkovačkou hodnocení liblický trenér.

Branka: 74. Tafel. Poločas: 0:0.

Liblice: Matoušek – Hejda (84. Fusek), Pop, P.Nouzák (64. Pospíchal), Vosecký – Pačes, Vlk, Bázlík, Rohn – Sochor, Nanár (72. Plachý).