„Do utkání jsme šli s tím, že vyhrajeme a dostaneme pod tlak Milovice. Sadské o nic nešlo, tak hrála uvolněně a už se spíš viděla na rozlučce. Když k tomu přičteme velmi teplé počasí, tak se nehrálo v moc velké intenzitě,“ uvedl předseda klubu Jiří Pospíchal.

„My byli více na míči a měli nějaké náznaky šancí, ale chyběla nám finální přihrávka. Tu naopak ukázal nestárnoucí domácí kapitán Svoboda, kdy prošel čtyři naše hráče a pak předložil krásnou finálku a domácí záložník se nemýlil. My naštěstí za chvíli srovnali a dál pomýšleli na tři body. Ale před poločasem se nám potvrdilo, jak jsou karty rozdány, když nám byl vyloučen Nývlt,“ podotkl Pospíchal.

„V druhé půli jsme se snažili i v deseti o zvrácení výsledku, ale do otevřené obrany předváděli domácí pěkné akce a všechny naše akce trestali. Celá letošní sezona byla taková divná. Ačkoliv jsme měli kvalitní hráče a asi nejvíc bodů za celou dobu v I. B třídě, tak přesto padáme do okresního přeboru. Věřím, že dokážeme zkonsolidovat kádr a co nejdříve se vrátit zpět. Díky všem za podporu v této sezoně,“ dodal Jiří Pospíchal.

Branky: 26. Balaš, 60. a 83. Plot, 77. Šátek – 49. Vostrovský. ČK: 43. Nývlt (L). Poločas: 1:0.

Liblice: Hrdinka – Strnad, Bahr, Kliment, Vostrovský – Schovanec (75. Lanc), Nývlt – Plachý, Dukay, Hejda – Hrstka.


Načítám tabulku ...