„Jako nováček soutěže jsme se chtěli pohybovat v klidném středu tabulky. Aktuální umístění je proto jedním slovem skvělé. Podstatné ale je, že tým, až na výjimky, podával stabilně kvalitní výkony a prezentoval se atraktivní hrou. Díky pokračující spolupráci s A-týmem se vytvořila výborná parta hráčů béčka a áčka, která na hřišti skvěle fungovala,“ uvedl trenér Jiří Ptáček.

Jak hodnotíte zápasy doma a venku?

Naše výkony byly během podzimu vyrovnané. Mezi zápasy doma a venku tak nebyl skoro žádný rozdíl. Pětkrát jsme zvítězili doma a čtyřikrát venku. Ze dvou proher a dvou remíz máme vždy po jedné doma i venku.

Který zápas byl nejpovedenější a naopak?

Určitě nejpovedenější bylo domácí utkání s vedoucí Vykání, kdy jsme předvedli vynikající výkon a vstřelili šest gólů. Z proher naopak mrzí ta domácí se Zelenčí, kdy jsme zbytečně ztratili utkání během dvou minut.

Fotogalerie: Z fotbalového utkání I.B třídy Velim B - Vrdy

Jak jste spokojený s hráčským kádrem? Budou přes zimu nějaké změny?

Žádné změny v kádru nebudou. Tým, přestože je úzký, má svoji kvalitu. Stejně jako na podzim ho budou navíc pravidelně doplňovat hráči širšího kádru A-týmu a dorostenci.

Jak bude probíhat zimní příprava?

Přípravu zahájíme v polovině ledna. Trénovat budeme tradičně v domácím prostředí, kde máme ideální podmínky. Od konce února postupně odehrajeme čtyři utkání (Býchory, Uhlířské Janovice, Suchdol a Velký Osek – pozn. red).