„Čekal nás velmi těžký zápas s týmem Sázavy, a to se také potvrdilo. Hosté preferují důraznou hru a celoplošné napadání. Od začátku zápasu měli několik šancí, ale díky špatné koncovce je nevyužili. A tak nás v 31. minutě dostal do vedení po přesném centru Panenky Jakub Popelka. V průběhu dalších několika minut se hostům povedlo z rychlého protiútoku vyrovnat. Chvíli před přestávkou jsme se opět ujali vedení dorážkou Panenky. Závěrečnou branku prvního poločasu vstřelil opět Jakub Popelka po přihrávce Panenky,“ popsal klíčové situace první půle trenér Jan Lahoda.

„Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním vstřelit čtvrtou branku a tím Sázavu dorazit. Bohužel, v 59. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Panenka. Hosté se tímto momentem začali tlačit na naši polovinu a naše obrana měla spoustu práce výsledek udržet. Po jednom z faulů před pokutovým územím zahráli hráči Sázavy velmi pěkný signál a snížili na 3:2. Do konce zápasu se už skóre nezměnilo, a tak velmi cenné body zůstávají v Jevanech. Hráčům děkuji za velmi dobrý a bojovný výkon,“ dodal Jan Lahoda.

Branky: 31. a 42. Popelka Jakub, 39. Panenka – 34. Švec, 74. Král. ČK: 59. Panenka (J). Poločas: 3:1.

Jevany: Šilhavý – Černý, Štefančík, Štěch, Bečvařík – Moško – Popelka Jan, Hubáček (80. Janouch), Krákora, Popelka Jakub – Panenka.