„S výkonem spokojený nejsem. Doufám, že předvedeme mnohem lepší výkon proti Jíkvi, kterou máme příští týden doma,“ uvedl hrající trenér Daniel Záhora.

Ilustrační foto.
Býchory nezvládly ani druhé derby. Pečkám vystřelil tři body Holub

„Zápas jsme začali dobře a hned v 8. minutě běžel Černý sám na branku, ale bohužel těsně minul. V 18. minutě odpískal rozhodčí penaltu, kterou soupeř naštěstí neproměnil poté, co trefil tyč. Další naše šance byla dalekonosná střela Krupky, která si zasloužila zapadnout do sítě, ale bohužel skončila na spojnici. Další skvělou příležitost měl Klička po centru Krajíčka, bohužel zakončoval těsně vedle. Poločas byl tedy 0:0,“ popsal klíčové okamžiky první půle Záhora.

„Do druhé půle jsme nastoupili skvěle, po nahrávce Krajíčka jsem běžel sám na bránu, nejprve jsem zasekl protihráče a poté skóroval. Ale o pár minut později, jako kdybychom si mysleli, že se soupeř porazí sám, jsme přestali úplně hrát a to vygradovalo tím, že nám soupeř dal gól. Do konce zápasu už se nic moc nestalo, snad jen šance Foršta volala po gólu. Běžel sám na bránu, ale bohužel nedokázal zakončit přesně. Na můj vkus pískal rozhodčí občas až moc úzkostlivě,“ dodal Záhora.

Branky: 70. Bíma – 47. Záhora. Poločas: 0:0.

Jestřabí Lhota: Málek – Švanda, Klička, Vlasák, Černý (69. Rozumný) – Mikeš, Záhora, Krajíček, Dvořák – Krupka (63. Foršt), Kubíček.

Z přípravného fotbalového utkání Velim B - Kácov
Ptáček: Hra byla po celý zápas plná nepřesností a ztrát

Načítám tabulku …