„Zápas se nám bohužel nepovedl,“ posteskl si trenér Jestřabí Lhoty Daniel Záhora.

„Od začátku byli na balónu více hosté, ale první větší šanci jsme měli my po úniku Martínka, který ale bohužel z bezprostřední blízkosti přestřelil bránu. To bylo na dlouhou dobu z naší strany vše. Až před koncem prvního poločasu se před prázdnou brankou zjevil Krupka, který po centru přestřelil odkrytou branku,“ podotkl Záhora.

„Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně, hned na jeho začátku jsme udělali úplně zbytečnou penaltu, kterou soupeř proměnil. Pak se mi podařilo vyrovnat. O dvě minuty později jsme však inkasovali po krásné střele soupeře a za další dvě minuty jsme inkasovali znovu. V 86. minutě ještě vykřesal naději Krajíček, který po přímém kopu nedal šanci gólmanovi. Stav 2:3 bohužel vydržel až do konce. Kdybychom proměnili tutové šance, tak bychom vyhráli. Takhle nemáme ani bod. Gratuluji Paběnicím k výhře a k jejich fair play hře, kterou ukázali v zápase,“ dodal Daniel Záhora.

Branky: 67. Záhora, 86. Krajíček – 48. Šindelář, 69. Macík, 71. Radzinevičius. Poločas: 0:0.

Jestřabí Lhota: Karban – Mikeš, Vlasák, Klička, Kubánek (75. Černý) – Kubíček, Záhora, Martínek, Krajíček – Krupka (70. Foršt), Dvořák.


Načítám tabulku ...