„Tentokrát naši hru zdobilo nasazení a dobrý pohyb a sbírali jsme hodně odražených míčů. Soupeře jsme zamkli na jeho polovině a nepouštěli do hry. A přesně všechny zmíněné aspekty se podepsaly pod naši jedinou branku. Skořepa vybojoval míč a poslal ho do vápna, kam si pro něj seběhl Šťastný a přihrávkou ještě našel Sedláčka, který nás těsně před poločasem poslal do vedení,“ byl s výkonem svých svěřenců hodně spokojený českobrodský trenér Jindřich Stejskal.

„Nedalo se čekat, že naše nasazení vydržíme celý zápas a soupeř se postupně dostával do hry. Naše obrana však pracovala zodpovědně a do šancí ho nepouštěla. Naše neproměněné šance nás však v závěru mohly mrzet. Dvě minuty před koncem jsme vyrobili zbytečnou standardní situaci a po její exekuci jsme nechali na zadní tyči neobsazeného hráče, který naštěstí pro nás netrefil branku,“ zestručnil děj druhého poločasu Jindřich Stejskal.

Branka: 45. Sedláček. Poločas: 1:0.

Český Brod B: Vymazal – Miňovský, Balík, Nekolný, Říha – Kocourek (86. Teslík), Šimůnek (79. Dušek), Skořepa, Šťastný (90. Krombholz), Livora (71. Hanzl) – Sedláček.