„Čekal nás těžký zápas s nováčkem soutěže. Od prvních minut se Senohraby zatáhly na svou polovinu a čekaly, s jakou hrou přijdeme my. V 7. minutě zahrával ze strany přímý volný kop Panenka, který skončil v síti domácích. Poté jsme domácí tým zatlačili na jeho polovinu. Po jednom z průniků byl v pokutovém území faulován brankářem Popelka Jakub. K nařízenému pokutovému kopu se postavil tradiční exekutor Štefančík, bránu ale netrefil. To nakoplo domácí tým, který se více osmělil. Ale naše obrana s výborným brankářem Šilhavým je k žádné větší šanci nepustila,“ popsal klíčové okamžiky první půle trenér Jan Lahoda.

„Druhý poločas už byl více vyrovnaný. Na těžkém terénu se hrál fotbal nahoru dolů. V 75. minutě se dočkal branky také domácí tým, kterou dal jejich nejlepší hráč Kučera.Euforie domácích však netrvala dlouho. K naší radosti hned z protiútoku vstřelil Bečvařík naši vítěznou branku. Na zápas jsme přijeli pouze s jedenácti hráči, a tak nám začaly docházet síly. Senohrabští nás zatlačili, ale vyrovnávací branku se jim vstřelit nepodařilo. Hráčům děkuji za bojovný výkon a tři cenné body do tabulky,“ dodal spokojený Jan Lahoda.

Branky: 76. Kučera – 7. Panenka, 78. Popelka Jan. ČK: 66. Schlupek – 66. Popelka Jakub. Poločas: 0:1.

Jevany: Šilhavý – Motl, Štěch, Štefančík, Mjartan – Popelka Jan, Moško, Bečvařík, Černý (90. Hubáček) – Popelka Jakub, Panenka (91. P. Moravec).