„S přípravou jsem spokojen. Oproti minulému roku se zvedla znatelně účast na trénincích a celkově si myslím, že se podařila. Mám z ní dobrý pocit,“ těší před úvodním zápasem sezony hrajícího trenéra českobrodské rezervy Jindřicha Stejskala.

Kádr béčka doznal jen minimálních změn. „Opustil nás Ramšák a někteří hráči se ještě zapojili do přípravy A týmu. Do týmu naopak přišel Teslík a Mboua,“ popsal pohyb v kádru lodivod desátého mužstva tabulky.

V rezervě Českého Brodu dostávají šanci mladí hráči. A to se nebude měnit ani na jaře. „Své cíle neměníme. Chceme dál pracovat s mladými hráči. Fotbal pro ně musí být zábavou, stejně jako pro nás pro všechny. Jen tak je možné se herně posouvat a třeba zrát pro ještě vyšší soutěže. Samozřejmě bychom se rádi prezentovali pěkným fotbalem, který by přilákal víc stabilních fanoušků,“ střádá nesmělé plány kouč Brodu.

Rejšice jsou prvním soupeřem týmu. Technický a houževnatý celek, kombinačně silný. Se spoustou výborných hráčů. „No Rejšice jsou dost nevyzpytatelný soupeř. Na podzim u nás přesvědčivě zvítězily a vzhledem k předvedené hře jsem očekával, že v soutěži moc bodů neztratí. Nakonec jsou po podzimu ještě pod námi. Takže opravdu nevím, co čekat. Jen doufám, že se nebude opakovat ten kolotoč, na kterém nás povozily u nás,“ usmál se Stejskal.

Jan Břečka