„Byl to klasický zápas v Luštěnicích, kde má navrch bojovnost nad fotbalovostí. Hra se opět kouskovala a neměla žádné tempo. Na rozdíl od předešlých utkání s tímto soupeřem jsme se mu tentokrát alespoň dokázali v nasazení a důrazu vyrovnat,“ uvedl trenér Jindřich Stejskal.

Na půdě neoblíbeného soupeře to opravdu o fotbalovosti moc nebylo. O tom svědčila i pouhá padesátka diváků.

„První poločas žádné gólové šance nenabídl. Jen po dlouhém nákopu jsme se v prostředku hřiště nedokázali zajistit, naštěstí nás z toho soupeř nepotrestal. To bylo vše. Nebylo to moc ke koukání,“ popsal stručně nudnou první půli Jindřich Stejskal.

„Druhý poločas už kluci odehráli o dost lépe a kontrolovali hru. Velkou šanci měl Šimůnek, který v samostatném úniku sice dokázal přehodit brankáře, ale branka z toho přesto nebyla. Přicházely další šance, které se nám bohužel nepodařilo fotbalově vyřešit. Utkání tak branku nenabídlo. Přesto musím kluky za druhý poločas pochválit,“ mrzely Stejskala neproměněné šance.

O osudu utkání tak musely rozhodnout pokutové kopy a přítomní diváci si tak mohli užít alespoň trochu napětí. Rozhodující penaltu proměnil Šťastný a přisoudil tak svému týmu druhý bonusový bod.

„V rozstřelu jsme sice museli stahovat manko jednoho zásahu, ale naštěstí nás v důležité chvíli dokázal podržet Vymazal a my tak máme alespoň dva body, když ne tři,“ dodal si Stejskal.

Český Brod B: Vymazal – Miňovský, Balík, Nekolný, Říha – Krombholz (58. Teslík), Dušek, Šťastný, Šimůnek, Hanzl – Sedláček (72. Ravizza).