Béčku Českého Brodu se nedaří. Ze sedmi jarních kol dokázali svěřenci Jindřicha Stejskala vytěžit pouhé čtyři body a ve vyrovnané tabulce se postupně propadají. Zlepšení tak nepřineslo ani dvaadvacáté kolo.

„Úvodních pětadvacet minut jsme hráli opravdu dobře. Nejprve ve třetí minutě měl velkou šanci Ravizza, ale nedal. Hra byla v naší režii, což jsme dokázali potvrdit brankou, když se zpoza vápna trefil krásně do šibenice Šťastný. Pak se hra vyrovnala a bohužel se vyrovnal i stav. Chybami v rozehrávce jsme dali soupeři během pár minut tři rohové kopy a ten poslední domácí dokázali proměnit,“ přiblížil dění na hřišti v prvním poločase trenér Českého Brodu B Jindřich Stejskal.

„Druhý poločas začal Šimůnek střelou do břevna, což nás mrzelo. Jinak už jsme utkání neměli tolik pod kontrolou, hra se vyrovnala a bojovalo se ve středu hřiště. Utkání rozhodli domácí brankou po pěkné akci, kdy z levé strany přišel centr do vápna, kde ho útočící hráč uklidil nechytatelně k tyči. Pak už jsme se vrhli do útoku a hnali se za vyrovnáním. Soupeř tak dostal prostor k rychlému brejku a po jednom takovém navýšil skóre,“ dodal Jindřich Stejskal.

Branky: 39. Jíra, 68. Sabol, 81. Vegricht – 10. Šťastný. Poločas: 1:1.

Český Brod B: Vymazal – Krombholz (46. Mbolua), Pěnkava, Balík, Mužík (73. Sedláček) – Šimůnek, Dušek (70. Michal Kohout), Ravizza (60. Teslík), Jakab, Beneš – Šťastný.