„Po standardní situaci a hlavičce Hanzla jsme utkání začali velice dobře. Vše fungovalo, jak mělo. Drželi jsme míč a do rozehrávky se často zapojoval i vysunutý Vymazal. Vedení jsme pak navýšili po půlhodině hry z penalty. Té předcházel faul po individuální akci Šťastného. Takže jsme do kabin odcházeli spokojení,“ přiblížil průběh úvodní půle českobrodský trenér Jindřich Stejskal.

Jako den a noc byly poločasy českobrodských fotbalistů na hřišti Dolního Bousova. Zatím co v tom prvním šli brzy do vedení a náskok dokázali ještě o gól navýšit, tak v tom druhém vypadli z tempa a herně odešli. Naštěstí domácí celek dokázal z indispozice hostů vytěžit jen nastřelenou tyč.

„Co však přišlo po změně stran nelze snad ani popsat. Jak byl první poločas povedený, tak ten druhý byl naprosto šílený! Herně jsme odešli a začali jen nesmyslně nakopávat míče. Bylo tak třeba sáhnout ke střídáním, která však kýžené probuzení nepřinesla. Domácí na tom však nebyli o mnoho lépe, takže nás nedokázali trestat. Sice na nás trochu nalezli, ale jedinou šanci měli až deset minut před koncem, kdy rozezněli naštěstí jen tyč. O chvíli později šel sám na brankáře Teslík, ale neproměnil. Přesto jsme se ještě jedné branky dočkali, když byl Šťastný při dorážce na správném místě. S výsledkem a prvním poločasem můžeme být spokojeni, ale druhý poločas byl z naší strany hororový,“ nechápal Stejskal výpadek, kterým se jeho svěřenci ve druhém poločase prezentovali.

Branky: 2. Hanzl, 27. Pěnkava z PK, 89. Šťastný. Poločas: 0:2.

Český Brod B: Vymazal – Pěnkava (76. Sedláček), Balík, Nekolný, Říha – Teslík, Šimůnek (57. Dušek), Skořepa, Šťastný, Ravizza (64. Krombholz) – Hanzl.