„Do utkání jsme vstoupili dobře. Hlavně naše levá strana byla aktivní. V prvním poločase jsme však žádnou z našich velkých šancí neproměnili,“ komentoval úvodní dění trenér Jindřich Stejskal.

Českobrodští měli víc požitku ze hry. Ale muži v brankách svoji práci splnili bez zaváhání a do šaten se odcházelo za vyrovnaného stavu.

„Úvod druhé části byl také slušný. Soupeře jsme do ničeho nepouštěli. I přes počáteční tlak jsme branku vstřelit nedokázali, ale soupeř ano. První branku jsme inkasovali z rohu. Po chvilce už byl stav 0:2,“ konstatoval trenér Českého Brodu.

Po dvou přesných trefách Hanuše a Pekárka to už vypadalo na ztracený zápas. V 83. minutě se domácím naskytla možnost standardní situace, kterou zužitkoval forvard Sedláček.

I přes záblesk naděje se obrat nekonal. Druhý gól Pekárka těsně před koncem byl poslední zápis do tabulky střelců v zápase.

„Kluci se nevzdali a Sedláček snížil ze standardní situace na rozdíl jediné branky. Chtěli jsme vyrovnat, takže jsme naši obranu vysunuli. Gólovou šanci jsme si již nevytvořili a soupeř využil otevřené obrany a ještě jednu branku přidal,“ dodal Stejskal.

Branky: 83. Sedláček – 67. Hanuš, 75. a 87. Pekárek. Poločas: 0:0.
Český Brod B: Přibyl – Miňovský, Kohout, Balík, Mužík – Krombholz (80. Bázlík), Moško, Ravizza, Kozlíček (76. Vymazal) – Ramšák (72. Kohout), Sedláček.

(Adam Růžička)