„Do úvodu zápasu jsme vstoupili dobře, ale bohužel jsme nebyli schopni skórovat po několika dobře zahraných rohových kopech. A tak jsme to byli naopak my, kdo půl minuty před koncem poločasu inkasoval po chybě v defenzivě. Bohužel pokračuje tak náš problém s inkasováním branek na přelomech poločasu. Jinak fotbal v první půli příliš krásy nepobral, jelikož na hrbolatém hřišti nebyla kombinace vůbec možná,“ uvedl stoper Zdeněk Jirkovský.

„Začátek druhé půle navíc poznamenal silný vítr s deštěm a bylo jasné, že druhá půle bude ještě větší boj. V druhém poločase jsme již nebyli schopni se prosadit a naše hra postrádala přesnost. Soupeř v 65. minutě po samostatném úniku zvýšil na 2:0. A když se krátce na to domácí po rohovém kopu prosadili potřetí, byl zápas definitivně rozhodnut,“ přiznal Jirkovský.

„Je nutné přiznat, že naše hra není dobrá a oprávněně jsme na posledním místě tabulky. Ale přesto se budeme v nadcházejících kolech snažit všem soupeřům zápas znesnadnit a snažit se odevzdat na hřišti maximum. Na co to však bude stačit je otázkou, jelikož náš kádr má jisté limity. Uvidíme v jakém složení dorazí náš příští soupeř ze zachraňujícího se béčka Vlašimi,“ dodal Zdeněk Jirkovský.

Branky: 45. a 65. Pokorný, 69. Kaiser. Poločas: 1:0.

Býchory: Heres – Chvojka, Jirkovský, Chlumský, Suchý – Pelikán, Teplý, A. Vyhnánek, Kulich (46. A. Chvalovský) – Lev – Chadraba (75. J. Vyhnánek).


Načítám tabulku ...