„V našich řadách je dlouhodobá nespokojenost s postavením v tabulce, s neproměňováním tutových šancí a s tím, že poměrně dost branek také dostáváme. To vše si říkáme, všem je situace jasná, přesto nastoupíme do utkání proti zkušenému soupeři a opět jim darujeme první gól. Ten padl po sérií snad šesti rohů v řadě, kdy po nedůrazu na brankové čáře nejsme schopni odkopnout míč od branky,“ posteskl si trenér Michal Škopek.

Z fotbalového utkání I.B třídy Pátek - Pečky (6:3)
Pečky ztratily další dobře rozehraný duel

„Hosté hráli vysoko, napadali naši rozehru a my jsme se přizpůsobili hře nakopávaných míčů. Soupeř byl rychlejší, důraznější s větší chutí po bodech. Díky našim dalších chybám plynoucích z nedůrazu a nekoncentrovanosti jsme hostujícímu celku umožnili přidávat další branky. Vzpamatovali jsme se až v závěru poločasu, kdy po pěkné akci a centru snížil hlavou Lev,“ podotkl Škopek.

„Do druhé půle jsme vstoupili s pokyny, které měly hru změnit a pokusit se s výsledkem něco udělat. Hosté již tolik nenapadali, začali nám tak dávat prostor pro rozehru ze zadních řad a to přispělo k našemu zlepšenému výkonu. Během hry jsme snížili a byli lepším týmem, ale na otočení zápasu to nestačilo,“ litoval Michal Škopek.

Branky: 43. Lev, 61. Oberreiter – 14. Kudrna, 26. Kamlach, 32. Jareš, 38. Rychtařík. Poločas: 1:4.

Býchory: Holý – Vondra, Vaňkát, Teplý, Škopek (48. Oberreiter) – J. Vyhnánek, Lev, Jehlička, Kainar (78. Chvalovský) – Pelikán, Chadraba (48. Mikita).

Z fotbalového utkání ČFL skupiny B  Kolín - Přepeře (6:1)
Trenér Boev prožil skvělou premiéru. Kolín rozstřílel Přepeře

Načítám tabulku ...