„Zklamali jsme, a to opět díky našemu přístupu. Hra byla podprůměrná a na úrovni okresního přeboru. Nebojím se konstatovat, že to byl zatím nejslabší soupeř. Jenže domácí bojovali, a to jim stačilo. Většina našich hráčů podává výkony hluboko pod své možnosti, neplní často dané úkoly a nenechají si poradit. Vzhledem k tomu, že nás je málo a není možnost hráče vystřídat, když se mu nedaří, je tedy nutné, aby se hráči sami zamysleli, zda opravdu na hřišti během hry odvádí své maximum. Tým má na vyšší příčky,“ posteskl si trenér Michal Škopek.

„Jinak v prvním poločase byla hra celkem vyrovnaná s mnoha nepřesnostmi. První velký moment přišel v 9. minutě, kdy běžel Lev sám na domácího brankáře, ale neproměnil. Trápili jsem se a v závěru přišel trest. Ve druhém poločase jsme se přeci jen trochu zlepšili, ale byli jsme směrem dopředu pasivní. Domácí beci vše odvraceli a z naší strany nepřišla žádná kombinace ani překvapení, jen u gólu, který jsme vstřelili, tak tomu předcházela kombinační akce po pravé straně s centrem do vápna,“ dodal nazlobený Škopek.

Branky: 43. Zelený, 77. Oberreiter z PK, 88. Biroš – 83. Kedršt. Poločas: 1:0.

Býchory: Heres – Kulich, Teplý, Jirkovský, Kedršt – Chvalovský, A. Vyhnánek (46. Pěkný), Chlumský, J. Vyhnánek – Lev, Hanuš.