„Stejně jako minulý týden se nám první poločas moc nepodařil. Na začátku jsme propadli v prostředku a po hezké kolmici šli domácí brzy do vedení. Ve dvacáté minutě se nám podařilo vypíchnout míč při rozehrávce soupeře, pěkně jsme vyřešili přečíslení dva na jednoho, ale pak nedáme gól ani do prázdné branky. Naopak domácí chvilku na to navýšili vedení. To jsou přesně ty okamžiky, co nás stojí body,“ byl po prvním poločase nespokojený českobrodský lodivod Jindřich Stejskal.

Po změně stran se hostům podařilo snížit, na vyrovnání ale nedosáhli.

„Co se týká nasazení a bojovnosti, tak není klukům ve druhém poločase moc co vyčítat. Ale mně tam chybí víc fotbalovosti. Naše šance nedokážeme kvalitněji vyřešit a být tak více nebezpeční. Slibně se rozvíjející akce dokážeme jednou pokaženou přihrávkou pohřbít. Patnáct minut před koncem jsme sice dokázali snížit, ale to bylo vše. Navíc se chvíli před koncem nechal po druhé žluté vyloučit Sedláček,“ měl po utkání spoustu výhrad Jindřich Stejskal.

Český Brod B na první body stále čeká. Ve dvou zápasech vyšel naprázdno.

„Mrzí mě, když od prvního kola ztrácíme body, navíc s týmy, které bychom měli porážet. Bohužel se momentálně potýkáme se střeleckou nemohoucností a to nás potom stojí body. Navíc ani v obraně nedokážeme hrát na nulu,“ posteskl si Stejskal.

Branky: 6. Vondrák, 25. Blažíček – 75. Ravizza. ČK: 84. Sedláček (ČB). Poločas: 2:0.

Český Brod B: T. Vymazal – Říha, Balík, Sedláček, Miňovský – Ravizza, Skořepa, Dušek (56. Mboula), Kocourek, Krombholz (46. Teslík) – Hanzl.