„Už v páté minutě jsme čelili pokutovému kopu, ale Vymazal výborně zasáhl. O chvíli později se nám nepodařilo odvrátit odražený míč, který domácí dokázali uklidit a dostat se do vedení. To z velmi podobné situace po necelé půlhodině i navýšili. Z naší strany by se dalo hovořit o prospaném začátku. Do hry jsme se začali dostávat postupně a zlepšovali se. Měli jsme čtyři gólovky, které se nepodařilo proměnit,“ nebyl po prvním poločase spokojen trenér Jindřich Stejskal.

„Ve druhém poločase se nám podařilo soupeře zavřít na jeho polovině, ale tlak, který jsme si vytvořili, nebyl produktivní. Výjimkou byl samostatný únik Krombholze, ovšem ani ten snížit nedokázal. Domácí hrozili ojediněle, když se dostali do brejku, jinak si nic nevytvořili. Soupeře jsme drželi co nejdál od naší branky, ale s ubíhajícím časem už se naše šance tenčily. Navíc se hra kouskovala a my se už pořádně do hry nedostali,“ byl po zápase zklamaný trenér Stejskal.

Branky: 8. Holčapek, 27. Lada. Poločas: 2:0.
Český Brod B: T. Vymazal – Miňovský, Balík, Kliment (76. Martin Kohout), Mužík – Krombholz (68. Michal Kohout), Stejskal, Ravizza, Moško, Bázlík – Sedláček.