„Herně se nám začátek povedl a po patnácti minutách jsme promarnili tři tutovky. Dvě zazdil Šimůnek a Sedláčkově hlavičce chyběly centimetry. A za to jsme pykali. Z první vážnější příležitosti se soupeř prosadil a nutno uznat, že to udělal pěkně. To nás trochu poznamenalo. Vypadli jsme z role a hra se kouskovala. Po půlhodině dokázal na zadní tyči dorazit míč do sítě Šťastný a vyrovnal. Pak se opakovala souhra hostů, kdy šel hráč sám na bránu, udělal Vymazalovi kličku, ale ten se stačil neskutečně do branky vrátit a míč vyrazit. Chvilku před poločasem se nám podařilo jít do vedení, když se z rohu trefil hlavou Sedláček,“ popsal nejdůležitější okamžiky úvodního dějství českobrodský trenér Jindřich Stejskal.

„Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém jsme si dokázali vypracovat několik slibných šancí. Ovšem ani Šimůnek, ani Heřman je v gól nepřetavili. Prostřídali jsme a na hrot šel Šťastný. O chvíli později se po lajně uvolnil Teslík a zpětnou přihrávkou našel právě Šťastného, který se nemýlil. Tahle branka nás zase uklidnila. Do konce utkání už se skóre nezměnilo, i když jsme tam měli dost dalších příležitostí, které se mohli lépe využít. Ale celkově lze po zápase říct, že naše vítězství je zasloužené,“ přiblížil dění ve druhém poločase Stejskal.

Branky: 29. a 71. Šťastný, 43. Sedláček – 16. Tampír. Poločas: 2:1.

Český Brod B: Vymazal – Miňovský (73. Krombholz), Balík, Sedláček, Říha – Hanzl, Šimůnek (80. Dušek), Skořepa, Šťastný, Livora (57. Teslík) – Heřman (68. Ravizza).