„Ano, David Jarolím je jeden z trenérů, se kterými jsme momentálně v kontaktu a vedeme jednání,“ uvedl výkonný ředitel ústeckého klubu Václav Kožíšek. „Byl jednou z možností už v létě, než přišel Jiří Jarošík, takže se dá říct, že pokračujeme v započatých jednáních,“ dodal.

Sám David Jarolím Deníku prozradil, že se možným trenérským angažmá na severu Čech zabývá. Finální verdikt by měl padnout zkraje nového týdne: „Zatím není nic uzavřeného, víc bych měl vědět v pondělí.“

David Jarolím, jenž má na kontě i jeden gól a 29 startů za český národní tým, momentálně pracuje pro Slavoj Vyšehrad. Podobně jako Jarošík prošel několika zahraničními štacemi. Kromě tuzemských vod, kde si zahrál hlavně v Mladé Boleslavi, se mihl také ve Francii, největší stopu však zanechal v Německu. Na přelomu tisíciletí má připsané dva bundesligové tituly s Bayernem Mnichov, zahrál si také za Norimberk. Jarolímovo nejvýraznější kapitolou však byl Hamburk, kde strávil bezmála deset let a ve 257 zápasech vstřelil 14 branek.

V současné době je jako stále aktivní člen registrován v FK Újezd nad Lesy, hrajícím pražský okresní přebor.