„Z naší strany to byl zápas dvou poločasů. V tom prvním jsme zaostávali, ve druhé byli vyrovnaným soupeřem,“ uvedl vedoucí mužstva Jan Křen.

První poločas začal velkým tlakem domácích, kteří se již ve 3. minutě po špatně rozehraném rohu Brodu ujali z rychlého protiútoku vedení.

Domácí i nadále hosty přehrávali, ti se dostávali před branku Vyšehradu jen sporadicky. Ve 35 minutě se dostal domácí hráč z levé strany až k lajně, předložil míč na malé vápno mezi tři obránce svému spoluhráči, který mířil přesně.

Druhý poločas začal Brod výborně. Deset minut Vyšehrad přehrával, přicházely i šance, ale Šťastný, Sklenička a Palečko ztroskotali na výborném brankáři domácích.

To se hostům vymstilo. Zanedlouho inkasovali po pěkné akci Vyšehradu třetí gól.

Velkou příležitost na snížení měl Sklenička, který se postavil k zahrání penalty, ale tu nevyužil. Domácí gólman jeho pokus vystihl.

„Poté jsme si vypracovali další tři dobré šance, ale ty jsme bohužel neproměnili,“ posteskl si Jan Křen.

V dresu Českého Brodu se na zkoušku představili dva nováčci, brankář Frýdl (Královice) a obránce Obermayer (Štěchovice).

Další utkání odehraje Český Brod v sobotu 5. února od 10 hodin na pražském Motorletu.

Český Brod, 1. poločas: Přibyl – Hanzl, Obermayer, Kejha, Carda – Kocourek, Poběrežský, Honc, Begič, Zimmermann – Fikejz

Český Brod, 2. poločas: Frýdl – Moravec, Obermayer, Václavík, Kramář – Palečko, Kocourek, Franc, Skořepa, Sklenička – Šťastný.