Hosté na hřišti týmu, který měl před tímto utkáním dvanáctibodový náskok a je již jednou nohou v ČFL, hráli od začátku odvážně. Tempo udávali zejména ke konci prvního poločasu, kdy se také dostali do pár dobrých příležitostí. Největší měl Václavík, jeho střela z 15 metrů ale neměla potřebnou razanci a brankář domácích si s ní poradil.

Na začátku druhého poločasu přišel lehce sporný moment, kdy podle lavičky hostů neodpískal rozhodčí faul na brankáře Fülöpa, čehož domácí využili a po střele Schreinera na zadní tyč se ujali vedení.

Ve druhém dějství se hrál z obou stran nezáživný fotbal, který přítomných 200 diváků nemohl moc bavit.

V závěru Český Brod ve snaze o vyrovnání otevřel hru a Chomutov tento risk potrestal, kdy se trefil Doleček.

„Prohospodařili jsme první půli, kdy jsme byli lepší. Bohužel jsme slibné akce jsme nedokázali dotáhnout do konce.Od Chomutova jsem čekal větší jízdu. Nicméně za efektivitu domácích ve druhé půli je výsledek spravedlivý. Přesto mám pocit, že Slaný před čtrnácti dny nás prověřilo víc. Ale výsledek je opačný. Jdeme zápas od zápasu a musíme bodovat hlavně doma,“ řekl trenér Zdeněk Šmejkal.

Branky: 47. Schreiner, 90. Doleček. Poločas: 0:0.

Český Brod: Fülöp – Carda (82. Vlček), Horálek, Kejha, Moravec – Plucha, Minarčin, Vokáč (59. Kadlec), Václavík – Ketner (46. Lohoyda), Novák.


Načítám tabulku ...