„Od začátku jsme byli hodně aktivní, nicméně ve 4. minutě jsme přežili velkou šanci domácích. Pak se naše převaha stupňovala a ve 21. minutě jsme po rohu, kdy míč létal ve vápně domácích od hráče k hráči, se nejlépe zorientoval Václavík a z deseti metrů dopravil balon do sítě. Po půl hodině hry přišel rychlý protiútok domácích a po centru z levé strany na zadní tyči nikým nehlídaný Farid vyrovnal. O minutu později se vyznamenal brankář Lopka, který zlikvidoval stoprocentní šanci domácích, kdy šel útočník Ostrova sám na bránu,“ popsal klíčové okamžiky první půle vedoucí mužstva Jan Křen.

„Druhý poločas to bylo na začátku nahoru – dolů. My měli dobrou šanci Fikejzem, jeho pokus ale skončil na břevně. V 73. minutě se opět zaskvěl náš brankář Lopka, který chytil domácímu exekutorovi penaltu. Zanedlouho vytáhl brankář Ostrova gólovou hlavičku nad bránu.V poslední minutě nám svitla naděje na tři body, ale po nařízené penaltě s ní Poběrežský naložil, jako domácí hráč před čtvrthodinou. Nakonec spravedlivá remíza,“ dodal Jan Křen.

Branky: 30. Farid – 21. Václavík. Poločas: 1:1.

Český Brod: Lopka – Poběrežský, Nekolný, Kejha, Carda – Václavík, Franc (87. Ceccarelli), Kubiš (63. Kocourek), Sklenička – Moravec, Fikejz (77. Palečko).


Načítám tabulku ...