Zápas začal oboustranně opatrně, bylo ale vidět že domácí mají vůči soupeři respekt a hostující Český Brod byl lepší. Přesto si ani jedna strana šanci nevypracovala. „Nám chyběla hlavně finální přihrávka před vápnem Lounských. Nicméně ve 37. minutě zahrával z pravé strany Ceccarelli trestný kop a na přední tyči se prosadil hlavou Herzán. První půle se pak už jen v klidu dohrála,“ uvedl k první pětačtyřicetiminutovce vedoucí českobrodskéhu mužstva Jan Křen.

Ve 47. minutě těsně před svým vystřídáním pro drobný zdravotní problém měl tutovku Fikejz, ale ze třinácti metrů brankáře neprostřelil.

Domácí se tlačili za vyrovnáním, ale snaha byla spíše křečovitá, brodská obrana pracovala na jedničku. Pět minut před koncem měli domácí velkou šanci, ale Bagou na zadní tyči o pár centimetrů nedoklouzal na centr z druhé strany. „V nastavení měl také šanci střídající Makovský, ale ze šestnáctky vysoko přestřelil,“ řekl Křen.

Spokojený byl také trenér Jiří Kafka. „Vydřené, ale zasloužené tři body,“ oddechl si kouč vítězů.

Louny – SK Český Brod 0:1 (0:1)

Branka: 37. Herzán. Rozhodčí: Langmajer. Diváci: 196. ŽK: 4:2.

SK Český Brod: Přibyl – Čuřík, Regner, Kejha, Franc (60. Dzaba) – Ceccarelli, Medek, Kocourek (90. Makovský), Moravec – Fikejz (49. Jindřich), Herzán.