„Mizérie trvá ta branková, herně to špatný výkon nebyl, nicméně na rozjetou Hřebeč to nestačilo,“ uvedl vedoucí mužstva Jan Křen.

„Zatím se hledá „zabiják“, který by vytvořené šance proměnil a střelecké prokletí zlomil,“ dodal.

Ilustrační foto
Výsledkový servis: Jak si o víkendu vedl váš oblíbený fotbalový tým?

Čtvrt hodiny to bylo oťukávání mezi oběma soupeři bez výraznějších šancí. Domácí hrozili pouze ze standardek, rohů a dlouhých autů, naštěstí bez nebezpečí pro Bínovu branku.

Ve 33. minutě přišla chyba hostí na půlce hřiště, Lukič dostal přihrávku do ulice mezi obránce, běžel sám na brankáře a byl úspěšný.

V závěru poločasu měl výbornou šanci na vyrovnání Palečko, prokličkoval se do vápna a z osmi metrů váhal se střelou, kterou mu poté obránci zblokovali.

Chvíli po změně stran se hosté zlobili na rozhodčího, který odpískal faul, který podle nich nebyl. Nabídnutou šanci využil Podaný, který se z 30 metrů trefil ideálně na zadní tyč.

O pět minut později byla identická situace. Takřka ze stejného místa se Podaný trefil do šibenice.

V závěru měl Brod příležitost na snížení. Střídající Blecha utekl obraně, u zadní lajny udělal kličku brankáři, dal míč před prázdnou bránu, kde nikdo z dobíhajících hráčů nestihl uklidit balon za brankovou čáru.

Smutnou premiéru si v dresu Brodu odbyl útočník Dudla, který v týdnu přišel z Čáslavi.

Branky: 33. Lukič, 54. a 59. Podaný. Poločas: 1:0.

Český Brod: Bína – Kadlec, Carda, Václavík – Moravec (85. Soukup), Kejha, Palečko (46. Novák), Štětina (46. Šimek), Lohoyda – Fikejz (62. Blecha), Dudla (70. Sklenička).

Z přípravného hokejového utkání Kolín - Vienna Capitals
Kozlové skolili dalšího zahraničního soupeře, jediný gól dal Pajer

Načítám tabulku ...