„Máme co napravovat. Osmé místo není podle našich představ. Herně to nebylo úplně špatné, ale neměli jsme výsledky a fotbal se hraje na body,“ uvedl trenér Martin Frýdek.

„Chtěli bychom se dostat do první pětky a tam zůstat,“ dodal.

Prvním soupeřem bude Chomutov, který má v tabulce o tři body víc a patří mu šestá příčka.

„Hrajeme doma, takže povinnost nám velí zvítězit. Uvidíme, jak se vyrovnáme s tím, že jsme celou zimní přípravu absolvovali na umělé trávě a nyní budeme hrát na přírodní trávě. Snad se nám podaří alespoň jednou si přírodní trávník vyzkoušet.“ podotkl Martin Frýdek.

Zimní příprava proběhla bez větších komplikací.

„Co jsme si naplánovali, to jsme splnili. Pouze jsme kvůli sněhové kalamitě neodehráli přípravný zápas v Kolíně. Těší mě také to, že se nikdo z hráčů vážně nezranil. Kluci občas měli nějaké menší virózy, ale to k zimě a přípravnému období patří,“ poznamenal Frýdek.

V jeho týmu došlo k malým změnám.

„S Kolínem proběhla brankářská výměna. Přibyla nahradil mladý Bína, který u nás již dříve působil. Ještě jsme přivedli Jakuba Moravce z Neratovic a Michaila Lohoydu z Libiše, to je levonohý fotbalista, který by měl nahradit zraněného Skleničku. Věřím, že všichni budou přínosem,“ uzavřel bývalý hráč Sparty nebo reprezentace.