„Byl to zápas blbec. Takřka devadesát minut jsme byli herně lepší, měli územní převahu, bohužel výsledek je takový, jaký je,“ posteskl si vedoucí mužstva Jan Křen.

Český Brod začal aktivně. V 6. minutě předvedl rychlý protiútok, po sérii tří střel se na malém vápně dostal k dorážce Fikejz a hosté vedli. To jim ale vydrželo pouhé dvě minuty. Po chybě v rozehrávce se střelou z hranice velkého vápna trefil Pecháček.

Po čtvrt hodině hry bylo s hosty ještě hůř. Po standardce Brodu se k míči dostali domácí a po brejkové situaci a centru z pravé strany se hlavou z malého vápna nemýlil znovu Pecháček.

Po této brance se hosté snažili o vyrovnání. Nejblíž k němu měl Cecarelli, střelu ze čtrnácti metrů ale namířil pouze do brankáře.

„Náš tlak byl v závěru poločasu velký, bohužel neefektivní,“ podotkl Křen.

Po změně stran se do hlavní role pasoval brankář Malina. Nejprve chytil tutovku soupeře z pěti metrů, aby zanedlouho fauloval ve vápně pronikajícího útočníka domácích, za což rozhodčí nařídil penaltu. Tu proměnil zkušený Mynář.

„Následně jsme se opět tlačili dopředu, ale náš tlak byl křečovitý. Je to škoda, protože prohrát jsme si nezasloužili,“ konstatoval Jan Křen.

Branky: 8. a 15. Pecháček, 65. Mynář z PK – 6. Fikejz. Poločas: 2:1.

Český Brod: Malina – Moravec (68. Pěnkava), Nekolný, Hrdlička, Carda – Cecarelli (79. Beneš), Bořek, Skořepa (64. Šťastný), Suk (51. Michálek), Makovský (60. Šimůnek) – Fikejz.