„Herně a v držení míče jsme se prezentovali velice dobře, zápas byl o proměňování šancí. My jich měli víc a kdyby hráči zachovali v některých situacích chladnou hlavu, bylo o osudu utkání dávno rozhodnuto,“ uvedl trenér Petr Pavlík.

Kolín se v průběhu druhé půle dostal dvakrát do dvoubrankové výhody, domácí se ale pokaždé dostali na dostřel, vyrovnat se jim nepodařilo.

„Je pravda, že jsme v závěru trochu trnuli, na druhou stranu jsme měli hru pod kontrolou. Domácí jsme nechali dostat do zápasu díky našim neproměněným šancím, i když je pravda, že Kubát dva góly soupeři chytil. My těch příležitostí ale měli víc, proto je naše vítězství zasloužené,“ dodal Pavlík.

Zápasy venku Kolínu zatím vychází. Přesvědčit o tom může již v úterý, kdy v předehrávce patnáctého kola zajíždí do Poříčan.

„Zatím to vypadá, že venku hrajeme lépe, takže se budeme snažit tuto sérii neporušit a opět vyhrát,“ podotkl Petr Pavlík.

Branky: 66. Hruška, 82. Vitebský – 48. a 81. Bareš, 56. Vondráček z PK. Poločas: 0:0.

Kolín: Kubát – Hakl, Soběslav, Štancl – Vácha (78. Pelyak), P. Čapek (89. Hudec), Milec, Koděra (78. Šindelář), Valenta – Bareš, Vondráček (91. Sodoma).


Načítám tabulku ...