Kolín byl od začátku jasně lepší, herně dominoval. Vytvořil si několik slibných příležitostí, proměnil ale pouze dvě. První gól zařídil Šlehofer, který se parádně trefil z trestného kopu přes zeď. To hráče Kolína uklidnilo a nadále se tlačili před branku soupeře. Váchu vychytal Masařík, Šindelářovu střelu zastavil protihráč a P. Čapek z malého vápna přestřelil.

Skvělou možnost ke skórování měl následně Vondráček, ten však pokutový kop za faul na Bareše neproměnil. Masařík jeho pokus vystihl. Kolínský kapitán o šest minut později své zaváhání napravil. Krásnou dalekonosnou střelou překvapil nejen hostující gólmana, ale všechny přítomné v areálu.

Kolín neměl dost. Stále útočil. Ale ta koncovka. P. Čapek nevyzrál na Masaříka, po něm po spolupráci s A. Čapkem mířil Vondráček z malého vápna trestuhodně nad.

Po změně stran hráči Kolína malinko ubrali plyn, nadále ale soka svírali v kleštích. Dostali se do dalších několika šancí, jenomže A. Čapek, Koděra, Vácha, Škoda nebo Němeček na Masaříka nevyzráli. Ten je buď vychytal, nebo hráči Kolína mířili mimo.

Velké Hamry se před Kubátovu bránu dostávaly sporadicky. Když se tam dostaly, jejich zakončení postrádalo razanci a hlavně přesnost. Co prošlo, domácí gólman lapil.

„Celý zápas jsme měli pod kontrolou, takže jsem spokojený. Jenom mě mrzí, že jsme neproměnili další šance, protože v dalších zápasech by se nám to mohlo vymstít. Ale i tak jsem za výkon a body rád,“ dodal spokojený Petr Pavlík.

Branky: 12. Šlehofer, 34. Vondráček. Poločas: 2:0.

Kolín: Kubát – A. Čapek, Štancl, Šlehofer, Koděra – Vácha (75. Veselý), Milec, Vondráček (88. Živný), Šindelář (66. Němeček), P. Čapek (85. Urban) – Bareš (82. Škoda).