Domácí byli od začátku lepší a zaslouženě se také dostali do vedení. Minarčin z trestného kopu z pravé strany vymetl pavučinu v šibenici hostujícího brankáře.

Prohlédněte si výstavní trefu Minarčina

Z fotbalového utkání divize B Český Brod - Hřebeč | Video: Deník/Vladimír Malinovský

Téměř půl hodiny byl na druhé straně gólman Přibyl bez práce, pak však musel ukázat své umění. Těsně před přestávkou zneškodnil velkou šanci soupeře.

Sedm minut po změně stran ale už kapituloval. Po rohu ho hlavou překonal Novák. A za pár vteřin bylo s domácími ještě hůř, kdy se trefil Štěpánek.

V tu chvíli by na Český Brod nikdo nevsadil ani pětník. Domácí hráči ale ukázali velké srdce a nepříznivý vývoj otočili. K obratu zavelel Minarčin, který se opět krásně trefil do šibenice z trestného kopu.

Zanedlouho předvedl parádní kopací techniku Plucha, který brankáře Kabeleho překonal střelou z pětatřiceti metrů do horního růžku.

Gólový účet uzavřel Plucha, jehož do sóla vyslal parádní uličkou Novák.

„Bylo to hodně náročné utkání,“ přiznal trenér domácího mužstva Zdeněk Šmejkal. „Posledních patnáct minut v prvním poločase a zvláště prvních patnáct minut ve druhé půli jsme vypadli ze hry. Přesto se ukázala určitá síla mužstva. Dokázali jsme nepříznivý stav otočit a za to nezbývá než kluky pochválit,“ dodal spokojený Zdeněk Šmejkal.

Branky: 14. a 60. Minarčin, 63. a 70. Plucha – 52. Novák, 54. Štěpánek. ČK: 87. Štěpánek (Hřebeč). Poločas: 1:0.

Český Brod: Přibyl – Carda, Horálek, Kejha – Václavík, Skořepa (77. Lohoyda), Minarčin, Plucha, Novák (87. Vlček) – Moravec, Ketner (60. Vokáč).


Načítám tabulku ...