Zápas ve Slatiňanech měl naprosto identický scénář jako ten před týdnem v Horkách. Brod se již v šesté minutě ujal vedení. Fikejz se probil přes tři protihráče a ze sedmi metrů „bodlem“ prostřelil brankáře.

„Tentokrát ale zápas pro nás dopadl šťastněji, než ten minulý,“ narážel vedoucí mužstva Jan Křen na fakt, že i když Brod vedl, nakonec v Horkých prohrál.

Slatiňany se následně vrhly do ofenzivy. Ve 20. minutě nastřelily břevno. „To byla jediná gólová šance domácích v celém průběhu,“ podotkl Jan Křen.

Český Brod postupně přidával pod kotlem a tlačil se k soupeřově brance. Před přestávkou hlavičkoval Borek z malého vápna pouze do náručí domácího brankáře.

Do druhé půle hosté vlétli jako uragán a v rozmezí pěti minut si postupně vypracovali tři obrovské příležitosti. Dvakrát Borek dvakrát a jednou Cecarelli však s nabídnutou šancí pohrdli.

„V poslední půlhodině domácí vyvinuli velký tlak, my ho ale ustáli a zaslouženě získali tři body,“ podotkl Křen.

Branka: 6. Fikejz. Poločas: 0:1.

Český Brod: Přibyl – Javorek, Nekolný, Hrdlička, Carda – Cecarelli (66. Suk), Skořepa, Borek (72. Jakab), Michálek – Makovský (78. Pěnkava), Fikejz (90. Šimůnek).