Zápas se přes úmorné vedro odehrál poměrně ve svižném tempu.Již v 1. minutě vyrobila domácí obrana velkou hrubku. Špatnou malou domů vystihl Krůta a sám před brankářem Lopkou nezaváhal.

Přestože byl Brod od začátku aktivnější, obrana nabízela hostům špatnou rozehrávkou některé další šance, ty hosté však nevyužili. Ve 12. se vyznamenal brankář Lopka, který bravurně vytáhl trestný kop hráče Meteoru z 19 metrů.

Poté se ke slovu dostali i domácí. Ve 22. zatáhl Sklenička míč z levé strany do vápna a nestárnoucí Fikejz z osmi metrů dopravil míč do sítě.

Zanedlouho se Ceccarelli dostal na hranici velkého vápna k míči, jeho střelu ale vytěsnil brankář hostí na tyč.

Ve druhé půli se Brod tlačil hodně dopředu.Ve 49. Carda nacentroval míč do pokutového území, následnou hlavičku Poběrežského se štěstím brankář Meteoru vyrazil.

Udeřilo na druhé straně. Střelu hostujícího hráče vyrazil brankář Lopka před sebe a nekrytý Vostárek opět poslal Meteor do vedení.

Stejně jako na první inkasovaný gól, tak i na druhý dokázali domácí zareagovat. V 61. po rohu ze 14 metrů vyrovnal Václavík.

Od tohoto okamžiku měli hostitelé velký tlak, přicházely i šance. Třeba v 77. po centru Moravce hlavou překonal brankáře hostí Fikejz, pro hraniční postavení mimo hru ale branka nebyla uznána.

„Za nasazení a výkon bychom si tři body zasloužili, nicméně spokojenější odjížděli hosté,“ uvedl vedoucí mužstva Jan Křen.

V dresu Českého Brodu to byl poslední zápas pro brankáře Lopku.

„Odvedl u nás výborné služby, ale vrací se do vlasti, kde bude chytat v západní části Ukrajiny, kde neprobíhá válečný konflikt a kde se soutěže mají rozběhnout,“ podotkl Jan Křen.

Branky: 22. Fikejz, 61. Václavík – 1. Krůta, 56. Vostárek. Poločas: 1:1.

Český Brod: Lopka – Poběrežský, Nekolný, Kejha, Carda (56. Kocourek) – Ceccarelli, Václavík, Kubiš (68. Palečko), Sklenička – Fikejz, Moravec.


Načítám tabulku ...