Zápas začal poměrně ve svižném tempu. „Poříčany v úvodu nebyly horší, ve dvacáté minutě to bylo na šance vyrovnané 1:1,“ uvedl vedoucí Českého Brodu Jan Křen.

Pak Český Brod převzal iniciativu, za což byl odměněn. Kotek nacentroval z pravé strany a Carda kuriózně hrudí přeloboval brankáře Poříčan. Zanedlouho našel Hanzl na malém vápně Suka, který protlačil míč do sítě. O čtyři minuty poříčanský Holler napřáhl z 20 metrů a snížil.

Ve druhé půli tempo mírně opadlo. Skóre se měnilo po hodině hry, kdy se podruhé v zápase trefil hostující Holler, který hlavou z malého vápna vyrovnal.

Závěr zápasu vyšel lépe domácím. Soupeře přitlačili a zaslouženě se radovali z dalších dvou vstřelených branek.

První zaznamenal střelou ze šestnáctky Suk a v závěru Makovský také střelou zpoza velkého vápna upravil na konečných 4:2.

„Stínem zápasu je zranění Cardy, který si vykloubil rameno a po ošetření v nemocnici musí mít pět týdnů klid,“ podotkl Jan Křen.

Další utkání sehraje Český Brod ve středu venku. Od 18 hodin se představí na hřišti pražské Admiry.

Branky: 20. Carda, 30. a 73. Suk, 85. Makovský – 34. a 60. Holler. Poločas: 2:1.
Český Brod: Vymazal – Kotek, Pěnkava, Medek, Carda – Suk, Hanzl, Skořepa, Michálek, Makovský – Fikejz.
Střídali: Drápela, Moravec, Vít, Souček.

Z přípravného utkání Kolín - Slavia Praha U21 (1:2).