Domácí měli raketový nástup.Ve 3. minutě po trestném kopu Ceccarelliho z hranice vápna se míč odrazil k Nádeníčkovi, který mířil přesně.

Další rána pro hosty přišla zanedlouho. Pro svalové zranění musel střídat Poběrežský.

Z fotbalového utkání ČFL Kolín - Zápy (1:0)
Domácí neporazitelnost zachránil v závěru kanonýr Jiří Sodoma

A aby toho nebylo málo, za pár chvil bylo s Brodem ještě hůř. V 19. minutě přišel dlouhý výkop domácího brankáře, který přeletěl obranu hostů, dostal se k Ceccarellimu a ten naservíroval Nádeníčkovi, pro něhož už to byla snadná práce.Takže i bývalý hráč Brodu měl velký podíl na výhře domácích.

Poté hosté hru vyrovnali, měli i mírnou převahu, do šancí se ale nedostávali.

Ve druhé půli byl Brod hodně aktivní, za což byl také odměn.V 63. minutě sklepl Sklenička míč ve vápně domácích Novákovi a ten z 10 metrů snížil.

Od této chvíle přišel enormní tlak hostů. Do vápna létal jeden balon za druhým. Veškeré pokusy ale skončily na obraně, nebo brankáři.

Do černého mohli zamířit i domácí. Nádeníček měl skvělou možnost na hattrick, ovšem gólman Fülöp se při jeho pokusu s bezprostřední blízkosti vyznamenal.

Ilustrační foto
Výsledkový servis: Jak si o víkendu vedl váš oblíbený fotbalový tým?

„Za průběh druhého poločasu jsme si bod, ne-li tři body zasloužili, bohužel jsme ale domů odjeli s prázdnou,“ posteskl si vedoucí mužstva Jan Křen.

Branky: 3. a 19. Nádeníček – 63. Novák. Poločas: 2:0.

Český Brod: Fülöp – Poběrežský (14. Sklenička), Kadlec, Carda (64. Palečko), Václavík – Štětina (64. Kalaš), Minarčin, Kejha, Novák – A. Moravec, J. Moravec.


Načítám tabulku ...