Od úvodu byl Český Brod aktivnější, za což byl také v osmé minutě odměněn. Po centru z levé strany Kalaš před vápnem sklepl Minarčinovi, který se z 18 metrů trefil přesně.

Lukáš Krejčík
Manažer Kozlů Krejčík nepovažuje sezonu za neúspěšnou. Vyřazení bylo zklamání

Hosté mohli vyrovnat po půl hodině hry, proti byl ale brankář Fülöp, který bravurně vytěsnil na roh střelu hostujícího hráče z hranice vápna.

To Meteor nakoplo a do konce první půle byl aktivnější. Nic z toho ale nevytěžil.

Druhou půli začali domácí opět tlakem. Ve 49. minutě Lohoyda z pravé strany z hranice velkého vápna obstřeloval brankáře, míč ale k nelibosti domácích skončil na tyči.

Meteor se prakticky do vápna Brodu nedostával. V 60. minutě dostal do uličky přihrávku Moravec, běžel sám na gólmana, ale trefil pouze jeho ruce.

O chvíli později přišla pro domácí krutá rána. Po druhé žluté kartě byl vyloučený Poběrežský. Od tohoto okamžiku se obraz hry diametrálně změnil.

Hosté se vehementně tlačili za vyrovnáním. V 71. minutě ještě nadvakrát Fülöp zabránil hostům skórovat v jasných pozicích, zanedlouho už ale kapituloval. Po rohovém kopu z levé strany míč proletěl přes klubko hráčů a skončil na zadní tyči v brance.

V závěru mohli domácí strhnout vítězství na svoji stranu, ale Fikejz a následně Sklenička dobré šance nevyužili.

„Na jaře hrajeme vcelku pohledný fotbal, na který se nechá dívat, v domácích zápasech nám to tam zatím ale nepadá,“ posteskl si vedoucí mužstva Jan Křen.

Branky: 8. Minarčin – 76. Král. ČK: 63. Poběrežský (ČB). Poločas: 1:0.

Český Brod: Fülöp – Poběrežský, Carda (46. Kadlec), Václavík – Novák, Kejha, Kalaš (79. Štětina), Minarčin, Lohoyda – Fikejz (89. Hrdinka), J. Moravec (68. Sklenička).

Judisté Kolína získali v prvním kole Polabské ligy devět medailí.
Kolínští judisté získali na úvod Polabské ligy devět medailí

Načítám tabulku ...