Český Brod - Brandýs 1:1

Začátek zápasu měl vyrovnaný průběh. V 10. minutě přišla pro Brod velká nepříjemnost, kdy se zranil klíčový a rozdílový hráč Minarčin a musel střídat, což bylo velké oslabení. Přesto v 18. minutě se dostal Moravec k zakončení z bezprostřední blízkosti a domácí šli do vedení. I nadále měl Brod mírnou převahu, hosté se prakticky k ničemu nedostávali, i když v poslední čtvrthodině přece jen hru vyrovnali.

Druhý poločas ztratil hodně na kráse a úroveň hry poklesla, byla to spíše překopávaná tam a zpět. V 78. min zahrávali hosté roh, ten se ještě podařilo odvrátit, následný centr proměnil Dosoudil hlavou na vyrovnávací branku. V závěru měli domácí hektický tlak, který k brance ale nevedl. Nakonec z toho byla spravedlivá remíza.

„Bohužel, doběhlo nás zranění hráčů základní sestavy (Novák, Václavík) a zranění Minarčina v desáté minutě. Celý zápas jsme měli tak nějak pod kontrolou, i když mnoho šancí jsme si nevytvořili. A pak dostaneme z jedné nedohrané standardky gól,“ litoval trenér českobrodského mužstva Zdeněk Šmejkal.

Branky: 18. Moravec – 78. Dosoudil. Poločas: 1:0.

Český Brod: Přibyl – Kadlec, Horálek, Kejha, Carda – Lohoyda, Minarčin (13. Ketner, 71. Plucha), Skořepa, Farkaš – Moravec, Vokáč (85. Vlček).


Načítám tabulku ...