„První poločas zdaleka nedosahoval kvalitou parametrů divize, a to ani u jednoho mužstva.Hra byla neurovnaná se spoustou nepřesností z obou stran,“ přiznal vedoucí mužstva Jan Křen.

Český Brod se víceméně přizpůsobil hře domácího mužstva. Do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu.

„Za zmínku stojí pouze šance domácích po půl hodině hry,kdy Nekolný zabránil skluzem domácímu hráči ve skórování, který byl v dobré pozici před brankářem Přibylem,“ podotkl Křen.

Druhý poločas již snesl přísnější měřítko. Chvíli po změně stran proměnili po faulu ve vápně domácí Simonem pokutový kop.

Za nepříznivého stavu provedl trenér Jiří Kafka dvojí střídání, což se ukázalo jako správný tah. Hra Brodu se hodně oživila a přinesla své ovoce. V 70. minutě po faulu na Michálka před vápnem se z 20 metrů trefil z přímého kopu přímo do šibenice Hrdlička.

V posledních deseti minutách se obě mužstva snažila strhnout vítězství na svou stranu. Hra se přelévala od jednoho pokutového území k druhému, ale výsledek se již nezměnil. O vítězi tak musely rozhodnout pokutové kopy. V nich byli domácí šťastnější.

„Za nás proměnil Hrdlička a Makovský, neúspěšní byli Michálek a Suk,“ objasnil Jan Křen.

Branky: 48. Simon z PK – 70. Hrdlička. Poločas: 0:0.

Český Brod: Přibyl – Javorek, Hrdlička, Nekolný, Moravec – Ceccarelli (57. Šimůnek), Borek (57. Suk), Michálek, Makovský – Fikejz (84. Šťastný).