„Utkání se odehrálo po předchozím dešti na poměrně těžkém terénu, na kvalitě hry to nebylo až tak znát,“ uvedl vedoucí mužstva Jan Křen.

Z hokejového utkání Chance ligy Kolín - Vsetín (2:3)
VIDEO, FOTO: Kozlové dvakrát vedli, všechny body si ale odvezli Valaši

Přestože domácí byli od začátku utkání hodně aktivní, byli to hosté, kdo měl ve vápně soupeře navrch.

Již ve třetí minutě nastřelil hráč Neratovic břevno, zanedlouho se už tým s ambicemi na postup do ČFL radoval. Šimkovský mířil z trestného kopu z 25 metrů přesně. „Byl to takový nešťastný gól, protože před naším brankářem míč zaplaval,“ podotkl Křen.

I přes inkasovanou branku se nadále snažil Brod hrát kombinační fotbal, tlačil se dopředu, nicméně jen po vápno a bez efektu. Dočkal se až těsně před přestávkou z rychlého protiútoku. Farkaš dal míč na zadní lajnu Novákovi, ten poslal centr na zadní tyč Moravcovi, od něho následovala přihrávka do vápna, kde se hlavou prosadil Lohoyda.

Stejný obraz hry byl k vidění i ve druhé půli. Brod měl mírnou herní převahu, ale neplodnou. Hosté hrozili pouze z brejků.

Sestřih utkání:

Zdroj: Youtube

V posledních deseti minutách se obě mužstva snažila strhnout vítězství na svoji stranu. Diváci viděli několik příležitostí, dalšího gólu se už nedočkali.

„Bylo to o tom, kdo dá gól, vyhraje. Nakonec je to spravedlivá remíza,“ konstatoval Jan Křen. „Proti druhému týmu tabulky jsme podali vcelku solidní výkon,“ dodal.

Branky: 41. Lohoyda – 10. Šimkovský. Poločas: 1:1.

Český Brod: Fülöp – Štětina (55. Skořepa), Foungala, Kejha, Novák – Moravec, Farkaš, Václavík, Lohoyda (73. Sklenička) – Fikejz, Šimek (49. Vlček).

Z basketbalového utkání Kooperativa NBL Nymburk - Kolín (81:59)
FOTO: Tisíc tři sta dětí v hledišti pomohlo Nymburku k výhře nad Kolínem

Načítám tabulku ...